• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łękawica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Świdnica

(129)
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Świdnica

    • 439 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, k...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU! Na powierzchnie mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego
    Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego

    Świdnica

    • 450 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 559 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się sa...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 syp...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 395 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 564 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe PCV. Pole...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej
    Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2, na które...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Świdnica woj. dolnośląskie Osiedle Młodych – mieszkanie na sprzedaż prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą położone w bloku. Gotowa inwestycja, zakup bezpośredni NIE...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 555 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, I piętro, Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola
    Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica. Pomiesz...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój. W...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, toalety i łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie na parterze w punktowcu z szeroką klatką schodową....

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 516 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameral...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Świdnica

    • 426 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica Centrum

    Świdnica

    • 359 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro! Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo...