• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Świdnica

(129)
  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze - blisko parku, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie idealne również na siedzibę firmy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 406 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania...

  • Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego

    Świdnica

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy wielorodzinnej w centrum miasta. Lokal posiada 60 m powierzchni po podłodze, natomiast...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 284 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne po...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej

    Świdnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 -...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypia...

  • Mieszkanie Świdnica, Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica, Świdnica

    Świdnica

    • 695 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Przestronne mieszkanie z piękną, przeszkoloną werandą i klimatyczną altaną w ogródku! Mieszkanie w dokumentach ma powierzchnię 70,88 m2, dodatkową powierzchnię stanow...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 584 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku....

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 479 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu ! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Komorów os. ARKADIA bez pośredników
    1 / 9
    Komorów os. ARKADIA bez pośredników

    Świdnica

    • 1 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW , BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym , monitorowanym osiedlu Arkadia w Komorowie k. Świdnicy : 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym....

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rycerska

    Świdnica » ul. Rycerska

    • 770 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum. Nieruch...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego

    Świdnica » ul. Mieczysława

    • 359 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nak...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Władysława Łokietka

    Świdnica » ul. Władysława Łokietka

    • 384 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania wygodnego? W niedalekiej odległości od szkoły i sklepów? Omega Estate proponuje klasyczne 3- pokojowe przy ul. Łokietka.Mieszkanie (65m2) składa się z:- dużego s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 440 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m w którym mamy: - salon - kuchnia z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - przedpokój Do mieszkania przy...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 10
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 751 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz du...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolesława Śmiałego

    Świdnica » ul. Bolesława Śmiałego

    • 750 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie . Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 830 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku . Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pom...

  • Mieszkanie Świdnica,
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica,

    Świdnica

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m² znajdujące się na IV piętrze IV piętrowego bloku zlokalizowanego na oś. Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się fu...