• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Świdnica

(24)
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 syp...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Świdnica woj. dolnośląskie Osiedle Młodych – mieszkanie na sprzedaż prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą położone w bloku. Gotowa inwestycja, zakup bezpośredni NIE...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księcia Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwe...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 sk...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 448 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Marzysz, aby odpocząć po ciężkim dniu z kubkiem ulubionej herbaty, podziwiając niesamowity widok na świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej k...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 399 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia,...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiżarnia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Mieszkanie w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania ok. 40,5 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 369 100 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w okolicach Galerii Świdnickiej! Na powierzchnię mieszkania według dokumentów: 52,8 m2 (natomiast mierząc po podłodze ok. 77m2) składają...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 364 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 309 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie w kamienicy, położonej na parterze w okolicach Galerii Świdnickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, dające możliwość podziału na dwa mniejsze ....

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiża...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka w samym Centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania! Mieszkanie po generalnym remoncie! Istnieje możliwość zamiany na większe mieszkanie z dopłatą lub do re...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka idealna pod inwestycje zlokalizowana w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz nieruchomości idealnej pod wynajem krótkoterminowy? A może po prostu kochasz świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej kamienicy w samy...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Marii Kunic

    Świdnica » ul. Kunic

    • 320 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedp...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 376 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 324 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 194 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości