• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Świdnica

(20)
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 465 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój. W...

  • Mieszkanie Świdnica Śródmieście ul. Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem n...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 516 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameral...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 351 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolesława Śmiałego

    Świdnica » ul. Bolesława Śmiałego

    • 750 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie . Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokal znajduje się na II piętrze nowoczesnego budynku z w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 448 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 635 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE, Nowoczesne, piękne mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym oraz trzema komórkami lokatorskimi w bliskich okolicach Centrum Świdnicy ulica Jagiellońska! Na powierzc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, położone na nowej części Osiedla Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego!!! Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 609 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, trzy osobne sypialnie, łazienka oraz przestronn...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 810 100 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, komfortowo urządzone mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia z prywatną gardero...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 533 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne, bardzo słoneczne mieszkanie położone w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, trzy o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 3 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Nowa inwestycja Świdnica

    Świdnica

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie Sobótka ul. Rynek

    Sobótka » rynek Rynek

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Czy marzysz żeby zamieszkać w samym centrum Sobótki?O której walorach nie trzeba wiele mówić. Piękna miejscowość i wszytko w zasięgu ręki...szkoła p...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Dwupoziomowe z widokiem na ogród. Zielona okolica.
    1 / 16
    Dwupoziomowe z widokiem na ogród. Zielona okolica.

    Wałbrzych

    • 604 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesne wykończenie z bliskością natury? To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Niepodległości 88 w Wałbrzychu to propozycja dla osób ceniących spo...