• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica +20 km
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Mieszkanie Bystrzyca Górna Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 249 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w Bystrzycy Górnej! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Na powierzchnie mieszkania skład...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 311 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w Centrum Żarowa! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia, ł...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 600 100 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialnie, łazie...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Dzierżoniów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na ładnym osiedlu , dużo przestrzeni i zieleni,usytuowanie na parterze powierzchnia 52m do mieszkania przynależy piwnica oraz duży przestr...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 625 570 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie z dwoma balkonami - cicha okolica! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą dużą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, garderoba oraz przedpokó...

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 385 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! do 2 maja ! 2-poziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym - Jaworzyna Śląska! [i]Cena do negocjacji![/i] Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska ul.

    Jaworzyna Śląska

    • 385 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny.Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o statusie mieszkania, jednakże w praktyce stanowi on połowę domu (p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pok. 2 Łazienki Kominek Karkonoska Dwupoziomowe

    Wałbrzych

    • 489 900 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I AntresolaWe Speak English* 3 Sypialnie* Gabinet Do Prowadzenia Firmy lub Królestwo Nastolatków Z Własną Łazienką* Warszta...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie Żarów ul. Centrum

    Żarów » os. Centrum

    • 318 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Centrum Żarowa! Na powierzchnię mieszkania ok. 53 m2 składa się: - na parterze: duży salon z otwartą kuchnią, wc, przedpokó...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 239 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszł...

  • Mieszkanie Żarów ul. Okolice Żarowa

    Żarów

    • 255 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie na wsi nieopodal Żarowa , z odrębnym wejściem, położone na piętrze budynku dwurodzinnego. Mieszkanie bezczynszowe. Na powierzchnię mieszkania ok....

  • Mieszkanie Żarów ul. Mrowiny

    Żarów

    • 150 100 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MROWINY !!!! Nieruchomość na wsi w okolicach Żarowa, składająca się z dwóch odrębnych mieszkań. ŚWIETNA JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Mieszkanie w stanie do remontu,...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 298 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Żarowie! [i]Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę.[/i] Na powierzchnię mieszkania składa...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 297 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko cywilizacji?Biuro Omega Estate ma przyjemność zaproponować mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany układu...

  • Mieszkanie Mrowiny ul.

    Mrowiny

    • 215 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Czy znudził Cię zgiełk głośnego, zatłoczonego miasta?Omega Estate proponuje do zakup mieszkanie z garażem i ogródkiem w Mrowinach, 2km od Żarowa.Na 38,6m2 składa się:- Osobna kuchn...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 425 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum Żarowa Mieszkanie o powierzchni 103m2 , usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię m...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 283 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w Świebodzicach - Osiedle Sudeckie! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wejściem...