• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krobielowice

(2)
  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krobielowice

    • 2 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący 109 m2 Zachowice gm. Kąty Wrocławskie

    Zachowice

    • 820 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Zachowice. To propozycja dla osób, które pragną oderwać się od...

  • Sprzedam dom wolno stojący

    Kąty Wrocławskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolno stojący w Kątach wrocławskich . Dom składa sie z 6 pokoi , kuchni , 2 łazienki , garaz , kotłownia . Ogrzewanie gaz miejski , kanalizacja , rolety antywłamaniowe , pan...

  • Nowoczesny, wyjątkowo przestronny segnent, pod miastem.
    1 / 9
    Nowoczesny, wyjątkowo przestronny segnent, pod miastem.

    Kąty Wrocławskie

    • 754 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Opis oferty OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI UWAGA: kupujący NIE PŁACI prowizji! Inwestycję tworzą cztery nowoczesne i ekologiczne budynki willowe kryte dachówką ceramiczną....

  • Dom Kąty Wrocławskie Cesarzowice
    1 / 15
    Dom Kąty Wrocławskie Cesarzowice

    Kąty Wrocławskie

    • 1 650 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego NIE PRZEGAP OKAZJI, SKORZYSTAJ Z PROMOCJI CENOWEJ !!!...

  • Wynajem | Lokal usługowy | Rynek Kąty Wrocławskie
    1 / 13
    Wynajem | Lokal usługowy | Rynek Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie

    • 3 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Cena najmu całego lokalu: 3 300 zł Opłaty dodatkowe: ok. 700 zł (wg zużycia) Powierzchnia: ok. 40 m² + toaleta + pomieszczenie socjalne Lokalizacja: Boczna uliczka Rynku w Kątach...

  • Dom Kąty Wrocławskie, Grunwaldzka
    1 / 15
    Dom Kąty Wrocławskie, Grunwaldzka

    Kąty Wrocławskie

    • 839 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2. Osiedle domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do A4. G...

  • Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna

    Kąty Wrocławskie

    • 2 159 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel. [tel] Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako s...

  • Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna

    Kąty Wrocławskie

    • 5 400 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie, Wspólna

    Kąty Wrocławskie

    • 3 220 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Kąty Wrocławskie, Jana Pawła II al.
    1 / 14
    Mieszkanie Kąty Wrocławskie, Jana Pawła II al.

    Kąty Wrocławskie

    • 718 800 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym. Opiekun oferty: Jakub Boroński tel. [tel] Mieszkanie o powierzchni 71,49 m2 mieści się na 1 piętrze 3...

  • Warsztat magazyn
    Warsztat magazyn

    Kąty Wrocławskie

    • 16 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenia na działalność we Wrocławiu ul monopolowa duza brama media pakamera.kontakt [tel].

  • Działka pod dom, Kąty Wrocławskie, 3 min do A4
    1 / 5
    Działka pod dom, Kąty Wrocławskie, 3 min do A4

    Kąty Wrocławskie

    • 289 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, ul. GrunwaldzkaMetraż: działka nr 21/7, powierzchnia 428 m², wymiary 10,98 × 39,14 mZabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z MPZP - 5MN, teren zabud...