• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Przytulne 3 duże pokoje, ok 63m2, II piętro

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania duże, przestronne mieszkanie w ocieplonym bloku na II piętrze o powierzchni 62,41 m2.Lokal składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch dużych sypialni, łaz...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • 1 / 4
    Kawalerka po remoncie centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Rzeźnicza

    • 215 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i w pełni wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Dzierżoniów. Cena: 215 000 zł Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku. Lok...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

    Pieszyce

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • NOWA CENA! 60m2, II piętro

    Dzierżoniów » ul. Szkolna

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na II piętrz przy ul. Szkolnej w DzierżoniowieLokal składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni ok 6...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Dzierżoniowie ,Błękitne

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 320 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,21 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnicą), położone na 4. piętrze w budynku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniow...

  • NOWA CENA PARTER65m2! os. Kolorowe-3 pokoje,balkon

    Dzierżoniów » os. Kolorowe

    • 385 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m² – os. Kolorowe, DzierżoniówParter | Duży balkon | Po remoncieBiuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 399 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w k...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż fajne 4 pokojowe mieszkanie. Znajdujące sie: Wałbrzych - Piaskowa Góra - Malczewskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, miejskim ogrzewani...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 604 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń
    1 / 8
    mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń

    Wałbrzych

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca PKP. Mieszkanie po generalnym remonc...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska
    1 / 14
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska

    Wałbrzych

    • 259 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 10
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na parterze bloku na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY NOWE MIASTO W OK. UL. TRUSKAWIECKIEJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2, u...