• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 130 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby
    1 / 6
    Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby

    Dzierżoniów

    • 260 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia w pełni wyposażone apartamenty od 1 doby. Przystosowane dla od 1 do 4 osób W apartamencie znajduje się: m.in. w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia. W kuchni...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 249 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastów w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój....

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bardzo ładne mieszkanie w zadbanym budynku, w pełni rozkładowe na wysokim parterze. Na pow. 55m2 znajdują się 2 duże pokoje, przestronna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszk...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 199 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 139 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka położona w okolicach Centrum - Żarów! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość zmiany roz...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m, położone w wyremontowanej kamienicy w Świebodzicach. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, ot...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazie...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienk...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Pszennie! Na powierzchnię mieszkania 58,7 m2 składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na w...

  • Mieszkanie Łażany ul. Wrocławska

    Łażany » ul. Wrocławska

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w spokojnej miejscowości Łażany. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomo...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 409 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie w 2019...

  • Mieszkanie Strzegom

    Strzegom

    • 499 858 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowoczesne osiedle w niedalekich okolicach Centrum Strzegomia! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży tr...

  • Mieszkanie Strzegom

    Strzegom

    • 353 213 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowoczesne osiedle w niedalekich okolicach Centrum Strzegomia! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dw...

  • Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 170 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. M...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska ul. okolice Centrum

    Jaworzyna Śląska » os. Centrum

    • 1 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnię mieszkania 65 m2 składa się salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc, oraz duży przedpokój....

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 140 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne poko...