• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świdnica

(138)
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 349 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    REZERWACJA 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, ustawna kuchnia, łazienka oraz spory...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum, okolice Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum, okolice Centrum

    Świdnica

    • 300 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest dwust...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 350 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! po 49,6 m2 Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża k...

  • Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego

    Świdnica

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZAREZERWOWANE ! 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Młodych, Świdnica | 47 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 575 795 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! WYMAGANY NAJEM O...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 sk...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich

    Świdnica

    • 355 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz p...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 270 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i prz...

  • Mieszkanie Świdnica ul. L. Waryńskiego

    Świdnica » ul. Waryńskiego

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJEM OKAZJONALNY od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej

    Świdnica » pl. Jadwigi Śląskiej

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salon...

  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Męczy Cię wielkomiejski gwar? Pracujesz lub studiujesz w wielkim mieście, a chciałbyś wracać do swojego miejsca wśród zieleni i spokoju?Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jasne, przyt...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 287 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 431 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Poszukujesz unikalnej nieruchomości w Świdnicy? Piękne kamienice zdobiące ulicę Jagiellońską podnoszą prestiż tej okolicy, a samo mieszkanie to jedna z lepszych ofert! Przestronne,...