• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świdnica

(138)
  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 448 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Marzysz, aby odpocząć po ciężkim dniu z kubkiem ulubionej herbaty, podziwiając niesamowity widok na świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej k...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które sam możesz wykończyć według własnych potrzeb? Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość posadowioną na drugim, niewysokim piętrze trzypiętrowej kamien...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Kazimierza Wielkiego

    Świdnica » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 450 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Myślisz o zakupie nieruchomości w spokojnej okolicy, w stosunkowo nowym bloku dla siebie, a może pod wynajem? Omegą Estate ma dla Ciebie w pełni rozkładowe mieszkanie na Zawiszowie...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rynek

    Świdnica » rynek Rynek

    • 565 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Aspekt wizualny i jakość nie są Ci obojętne? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie miejskie.Mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jesteś zwolennikiem wygody i bliskości centrum? Omega Estate ma zaszczyt zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie w samym sercu Świdnicy!Blok położony jest w strategicznym m...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 399 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia,...

  • Mieszkanie Świdnica Cicha okolica, Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica Cicha okolica, Świdnica

    Świdnica

    • 605 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, sypialnia,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy , idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia , w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwa mieszkania w cenie jednego - mieszkanie idealne pod inwestycję! Na powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: powierzchnia około 30 m2 - pokój z...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 267 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią oraz przedpokojem, sypialnia oraz łazienka z wc. W mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 280 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA ATRAKCYJNA CENA! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, słoneczna kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 389 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze - bliskie okolice Centrum, wspólny ogród! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka ora...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokal znajduje się na II piętrze nowoczesnego budynku z w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 309 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokokojowe mieszkanie na I piętrze - okolice Osiedla Młodych! [i] Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! [/i] Na powierzchnię mieszkania składa się otwa...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 355 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazien...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 417 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis ! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdeczni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 418 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łaz...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Mieszkanie w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania ok. 40,5 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna...