• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do zamiany Świdnica

(7)
  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 559 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się sa...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 284 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne po...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rod...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej

    Świdnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 -...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze! [i]MILE WIDZIANA ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE.[/i] Istnieje możliwość dzierżawy ogródka położonego przy budynku! Na powierzchnię m...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 900 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 530 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Spokojna okolica naprzeciw parku. Słoneczne mieszkanie pełno rozkładowe, składa się z 3 pokoi i dużej kuchni Duża kuchnia, przestronny pokój dzienny z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 330 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 2 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania...