• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w budynku wzniesionym w wysokiej zabudowie, a który zlokalizowany...

  • Mieszkanie Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku.LOKALIZACJA: Kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka bezpośr...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Śląska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Śląska

    • 1 052 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Genialna lokalizacja! Centrum Miasta! Idealna oferta inwestycyjna! 800m do Dworca Głównego, blisko Uniwersytetu Morskiego i WSB w Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nierucho...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Gdańska

    Gdańsk » Brzeźno

    • 880 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe, spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu, położone na czwartym piętrze w budynku wniesionym w niskiej zabudowie, a który zloka...

  • Na granicy Redłowa i Orłowa, Os.Kępa Redłowska ; 2014r,3 pok wind...

    Gdynia

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Kępa Redłowska składającym się z 5 kameralnych budynków. Budynek posiada cichobieżną windę, obiekt jest monitor...

  • Mieszkanie końcowe, z prywatną zabudowaną galerią.

    Gdańsk

    • 485 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na Przymorzu, umieszczone na 3 piętrze z windą. Dużym atutem mieszkania jest zabudowana, oszklona, odrębna galeria,która powiększa mieszkanie o 6m2,...

  • PrzestroNNe Ciepłe Gniazdko z Dobrą Komunikacją Do ..

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 68m 3 pokojowe Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone zaledwie 4 minuty jazdy od plaży i 14 minut jazdy od centrum Gdańska. Wchodząc do mieszkania czuję się jego...

  • Mieszkanie "Gotowiec inwestycyjny"prawdziwe 4% w skali roku.

    Gdańsk

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Realne,prawdziwe 4% w skali roku.bez dodatkowych nakładów. Czynsz najmu 1500 zł x 12 miesięcy = 18000 zł Przy koszcie zakupu 450000 zł 18000 zł jest równo 4% w skali 1 roku P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w Sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 429 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Posiadam nowe mieszkanie w centrum Gdańska na osiedlu Angielska Grobla, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - w sercu Starego Miasta. Do mieszkania możliwość...

  • 3 pokoje ogródek Alfa Park garaż piwnica w cenie

    Gdańsk

    • 675 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Atuty nieruchomości: - Atrakcyjny układ mieszkania - Przestronny ogródek z licznymi krzewami owocowymi, drzewkami ozdobnymi i kwiatami - N...

  • wynajmę
    wynajmę

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    wynajmę mieszkanie 43 metry Gdańsk Orunia. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Czynsz najmu 2500. Pełna własność. telefon: [tel]

  • Sprzedam

    Gdynia

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gdyni tel [tel]

  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • mieszkanie na sprzedrz

    Gdynia

    • 429 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie wlasnosciowe hipoteczne witomino ul wielkokacka blisko szkola z basenem 2 pokoje jasna kuchnia balkon 1 pieteo winda piwnica do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Dzierżążno rynek pierwotny ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 479 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kart...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 890 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń
    1 / 20
    2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń

    Kolbudy

    • 435 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 722 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń

    Kolbudy

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lędowo

    • 784 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Urocza

    Juszkowo » ul. Urocza

    • 475 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ:2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu "ZAKĄTEK" Juszkowie gm. Pruszcz Gdański z zewnętrznym prywatnym miejscem postojowym w cenie!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży funkc...

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 15
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 1 300 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 20 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

        Prezentujemy nadmorski apartament zlokalizowany w Jantarze.  Jest to lokal mieszkalny o powierzchni 62,32 m².  Mieszkanie trzypokojowe: salon z aneksem kuchennym, korytarz, d...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Loka...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje si...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 476 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na parterze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje się...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 936 528 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m² | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym taras...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 8
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowy...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie Luzino, Kościelna
    Mieszkanie Luzino, Kościelna

    Luzino

    • 284 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie własnościowe położone w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Kościelnej, o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowej k...

  • Mieszkanie Rokitnica ul. Leśna

    Rokitnica » ul. Leśna

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Juszkowo ul. Chabrowa

    Juszkowo » ul. Chabrowa

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne i przestronne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- dwustronna ekspozycja,- możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,- dodatkowa przestrzeń - do mieszka...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 683 952 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informa...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 974 775 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 598 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości