• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(2 098)
  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • Nowość!  Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe
    1 / 14
    Nowość! Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastoweg...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składające się z 3 zamykanych pokoi wraz z urządzoną kuchnią o powierzchni całkowitej 80 m² na 4 piętrze na zamkniętym monitorowan...

  • Mieszkanie 78,89m2, 3 pok., Ursus, Skoroszewska

    Warszawa » Ursus » ul. Skoroszewska

    • 1 090 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 860 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Idealne mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Idealne mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Południe . Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone ze smakiem z wysokiej jakości materiałów . Salon to otwarta przestrzeń z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie
    1 / 2
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 585 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki
    1 / 16
    Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Three-room Apartment (2 bedrooms + Living room) in New Building 2024, 80 m², Warszawa WOLA, ul. Ludwiki, next to Metro Płocka (Price is negotiable) 1. Size of apartment: 80 m²...

  • Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia
    1 / 15
    Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ———English——— Four-room Apartment (3 bedrooms + 1 Living room+ Walk-In Closet) in New Building 2022, 98 m², Warszawa Zoliborz, ul. Hubnera. 1. Size of apartment: 98 m² 2. Rent: 6...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Walecznych
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 29 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modern...

  • ✅>>Sprawdź  Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅
    1 / 7
    ✅>>Sprawdź Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, ad...

  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób...

  • 3 pokoje w super lokalizacji
    1 / 7
    3 pokoje w super lokalizacji

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...