• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(2 098)
  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Odnowione mieszkanie Gocław, 46 m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Odnowione mieszkanie Gocław, 46 m2, 2 pokoje

    Warszawa

    • 634 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie o pow. 46.17 m2, ul.Rogalskiego 12 (Warszawa Gocław) Mieszkanie po odnowieniu...

  • GOTOWIEC | Mieszkanie OGRÓDEK | MOKOTÓW | WILANÓW
    1 / 16
    GOTOWIEC | Mieszkanie OGRÓDEK | MOKOTÓW | WILANÓW

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż działający gotowiec inwestycyjny: ✓ przejmujesz najem od pierwszego dnia...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...

  • Po remoncie. Rondo Wiatraczna
    1 / 11
    Po remoncie. Rondo Wiatraczna

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Praga Południe, Grochów ul. Garwolińska Księga Wieczysta. Grunty uregulowane Gotowe do wprowadzenia. W całym mieszkaniu została położona gładź, również na sufitach. Zos...

  • Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie
    1 / 12
    Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym ta...

  • 2 pokoje Galeria Mokotów
    1 / 8
    2 pokoje Galeria Mokotów

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m², położone na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie ul. ŚNIARDWY 6. Układ: 2 pokoje kuchnia łazienka Blisko przystanków tramwaj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Marszałkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Mars...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem mias...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 300 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • 42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka
    1 / 6
    42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie , ma wszystkie media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchnie elektryczną , zmywa...

  • 2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24
    1 / 16
    2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24

    Warszawa

    • 574 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejs...

  • ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅
    1 / 7
    ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 2. piętrze (...

  • Wnajmę mieszkanie
    1 / 4
    Wnajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jako właściciel oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone w dzielnicy Warszawa Ochota, przy ul. Barskiej 26. Lokal znajduje się w apartamentowcu z...

  • Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...