• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(2 098)
  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Broniewskiego

    • 555 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 1 pietrze 10 piętrowego bloku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynarodowa
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynar...

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Ul. Międzynarodowa 60 Rozkład Studia : -Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem -Łazienka Dod. Informacje : - Studio znajduje się na dziewiątym piętrze - Wyposażone : pra...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ul. Instalatorów 9 Metraż: 17,5 m2 Rozkład Lokalu mieszkalnego : -Salon z aneksem kuchennym  - Korytarz z przestronną szafą -Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową. Dod. Info...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Luksus, Widok i Schody do Nieba!
    1 / 15
    Luksus, Widok i Schody do Nieba!

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Królewska Rezydencja na Saskiej Kępie – Luksus, Widok i Schody do Nieba! Słuchajcie Państwo, sprawa jest poważna. Jeśli myśleliście, że luksus kończy się na złotych klamkach w D...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja.  *...

  • 2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego
    1 / 14
    2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położo...

  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów
    1 / 16
    Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie – Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z...

  • Mieszkanie do wynajęcia od zaraz
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone w Warszawie w dzielnicy Wola, przy ulicy Kolskiej. Położone w przyjaznej okolicy, z zamkniętymi osiedlem posiadającym plac zabaw i fontannę dla dzieci,...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

  • Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33
    1 / 5
    Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowy pokój biurowy o powierzchni 14 mkw z pełnym dostępem do węzła sanitarnego (WC) wraz z oddzielnym zapleczem kuchennym. Pokój wyposażony jest w 2/3 biurka +...