• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 899 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 075 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesow...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Szmulki rynek pierwotny ul. Otw...

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Otwocka

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budy...

  • 0%, Lewandów - taras 35m, 2 garaże, komórka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 030 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas !!! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "Szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Jałtańska

    Warszawa » Mokotów » ul. Jałtańska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka
    1 / 7
    Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną w pięknej, zielonej części Białołęki na Osiedlu Zielona Dolina, ul. Rossiniego 15. Mieszkanie jest w pełni u...

  • Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż
    1 / 15
    Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m² | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 ENGLISH VERSION BELOW Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m², zaprojekto...

  • Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów
    1 / 13
    Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i składa się z: Dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,...

  • Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO
    Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruc...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz., od 17 do 20 tej. Nie odpowiadam na smsy. Mieszkanie na ulicy Bielawskiej...

  • Bezpośrednio dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na Wrzeciono
    Bezpośrednio dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na Wrzeciono

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio do wynajęcia  od zaraz  mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe  o powierzchni 38 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy , przy ulicy WRZECIONO 46 , na Bielanach. Mies...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 10
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    INTERNET W CENIE, ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z anekse...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem - Marina Mokotów, Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prest...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacji Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...