• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Saska Kępa kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Saska Kępa kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na Saskiej Kępie: - okolice ul. Afrykańskiej, - 1. piętro, winda; - dostępne od zaraz, - parking: miejsca postojowe naziemne dostępne tylko dla mieszkańców,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m² Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozs...

  • ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅
    1 / 13
    ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia apartament o powierzchni 70,86 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku przy ul. Zygmunta Hübnera na warszawskim Żoliborzu. To propozycja dla osób...

  • ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅
    1 / 7
    ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | Kasprzaka 29B | Garaż Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m², zlokalizowan...

  • 3 pokoje na Mokotowie do własnej aranżacji
    1 / 16
    3 pokoje na Mokotowie do własnej aranżacji

    Warszawa

    • 663 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 53.1 m2. Nieruchomość usyt...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka
    Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęciadwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku w...

  • 89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście
    1 / 15
    89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście

    Warszawa

    • 4 590 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    89m² | 4 POKOJE | DZIKA 6 | PARTER | STRZEŻONE OSIEDLE | 300m ARKADIA Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 89 m², zlokalizowany przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Czyste, Wolska
    Mieszkanie Warszawa Wola, Czyste, Wolska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Wolskiej, oddanym...

  • Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro
    1 / 16
    Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 16 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m², położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na ulicy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 5 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | ŚródmieścieNa wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w samym sercu Warszaw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pokorna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pokorna

    • 3 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Pokornej. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie, blisko tętniącego życiem centrum, a jednocześnie w...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pokorna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pokorna

    • 4 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na wynajem funkcjonalny lokal położony w atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna przestrzeń dla firm poszukujących funkcjonalnego i reprezentacyjnego miejsc...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 128 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...