• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu rozkładowe, ładne, narożne (płd-zach) ponad 100 metrowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska w budynku z basenem. Okolica z pełną infrastrukturą miejską (usługi, handel...

  • Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum
    1 / 16
    Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m² w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej PREFEROWANY KLIENT GOTÓWKOWY Mieszkanie zlokalizowane w świet...

  • BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne
    BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne

    Warszawa

    • 959 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, Marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W c...

  • Wygodne 2 pokoje z balkonem, super cena
    1 / 6
    Wygodne 2 pokoje z balkonem, super cena

    Warszawa

    • 512 074 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zakupu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej obiecujących inwestycji na pog...

  • Mieszkanie Marki, Ceglana
    Mieszkanie Marki, Ceglana

    Marki

    • 929 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem. 1 piętro + poddasze mieszkalne.  W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe. Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkan...

  • ✅Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy✅
    1 / 15
    ✅Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy✅

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Reprezentacyjny lokal 50 m² | Śródmieście, ul. Chmielna | Klimatyzacja Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu lokalu o charakterze apartamentu biurowego, zlokalizowanego przy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Jagiellońska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, J...

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m² położone przy ul. Jagiellońskiej 6A na warszawskiej Pradze-Północ!  Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuche...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam
    1 / 4
    Sprzedam

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie do częściowego remontu. Wspólnoty mieszkaniowe. Księga wieczysta Budynek po wiekszych remontach. Bardzo dobra komunikacja że wszystkimi mówi. W pobliżu sieć sklepów, par...

  • Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², usytuowane na parterze budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólna Droga i Szaserów. Mieszkanie: Układ: salon z wyjści...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska

    Warszawa

    • 1 630 503 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TO NIE BYŁ APARTAMENT NA SPRZEDAŻ A TERAZ MOŻE BYĆ TWÓJ Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten apartament został zaproje...

  • 2 pokoje z widna kuchnią, budynek po odnowieniu

    Warszawa » Bielany » ul. Dorycka

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest KW b...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 4 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i k...

  • Dwa pokoje w centrum Wołomina.

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum Wołomina, przy ulicy Sikorskiego. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,19 m² usytuowane na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny o pow.40,78m2 zlokalizowany w apartamentowcu Central House w Dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 2 -pokojowe, ur...