• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • Gocław 3 pokoje, niski budynek, miejsce postojowe
    Gocław 3 pokoje, niski budynek, miejsce postojowe

    Warszawa

    • 848 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej o...

  • 2 pokoje, miejsce parkingowe Aluzyjna
    2 pokoje, miejsce parkingowe Aluzyjna

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 6 piętro

    2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej. Po generalnym remoncie. Powierzchnia 44 mkw i   składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i balkonu. Salon wyposaż...

  • Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem do 4 pokoi!
    Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem do 4 pokoi!

    Warszawa

    • 1 095 510 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi! Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m² każde. Lokale mają lustrzany...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany
    Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przyt...

  • KawalerkaChmielna Duo39,21 m²miejsce parkingowe
    KawalerkaChmielna Duo39,21 m²miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 9 piętro

    Nowoczesna kawalerka z wydzieloną sypialnią Chmielna Duo Centrum Warszaw Powierzchnia: 39,21 m² miejsce parkingowe 9. piętro winda OPIS MIESZKANIA Do wynajęcia stylowa kawale...

  • Gotowiec inwestycyjny  3 lokale  ROI ~6%  garaż
    Gotowiec inwestycyjny 3 lokale ROI ~6% garaż

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 20 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m², zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie w...

  • Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.
    Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1 Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best Mall Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierz...

  • 2 pokoje na Górnym Mokotowie
    2 pokoje na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 622 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno. Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepodległości, nie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, lecz niec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w sercu Mokotowa
    Mieszkanie w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 888 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa
    Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ :  przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Mieszkanie...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie blisko metra
    1 / 5
    Mieszkanie blisko metra

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania, którego lokalizacja będzie pozwalała łatwo dotrzeć w każdą część Warszawy - to jest to oferta, która może Was zainteresować. Preze...

  • Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezp...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jaszowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Jaszowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 23 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z anekse...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta we Włochach to dokładnie taki balans. Na sprzedaż komfort...

  • 2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro
    1 / 10
    2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro

    Warszawa

    • 657 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m² przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysok...