• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich

    Warszawa

    • 656 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅
    1 / 10
    ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach k...

  • Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad Wisłą
    Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad W...

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edward...

  • Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD
    1 / 6
    Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję bezpośrednio do wynajęcia kawalerkę 32 m. kw w budynku Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie  z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętr...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • 2 pokoje z balkonem, Wilanów.
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem, Wilanów.

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na logg...

  • pokój w słonecznym, cichym, wyposażonym i stylowo urządzonym mies...

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Okazyjnie do wynajęcia pokój w bardzo przytulnym, czystym mieszkaniu w samym centrum Warszawy dla spokojnej, niepalącej osoby ze stałą pracą lub studenta. Mieszkanie z jednym pokoj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,WC, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialn...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Precyzyjna

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Po...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 3 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m² przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem „A...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 2 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pię...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w bi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Inflancka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Inflancka

    • 4 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 58 m² | Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-pi...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Michała Ossowskieg...

    Warszawa » Targówek » ul. Ossowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z wi...

  • 2 pokoje na Dolnym Mokotowie
    1 / 16
    2 pokoje na Dolnym Mokotowie

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA 2 pokoje | 47,80 m² | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • 3 oddzielne pokoje w Centrum
    1 / 9
    3 oddzielne pokoje w Centrum

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 6-piętorwym bloku z 1950 r, z windą w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II, Mieszkanie o...

  • Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje
    1 / 9
    Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Bardzo czyste,zadbane ,dwupokojowe mieszkanie.W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przygotowane do wynajęcia od zaraz.Podana kwota zawiera czynsz,dodatkowo płatny:prąd,gaz,...

  • 2 pokoje z balkonem + garaż – Herbu Oksza 1A
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem + garaż – Herbu Oksza 1A

    Warszawa

    • 2 990 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Herbu Oksza na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość-...