• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 085)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m² Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe...

  • ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅
    1 / 10
    ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje:...

  • 2 oddzielne pokoje!
    1 / 12
    2 oddzielne pokoje!

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże p...

  • 3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska
    3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem/ogródkiem. Mieszkanie w dobrym standardzie, przestronne i przytulne w ładnym, zielonym osiedlu w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2
    1 / 14
    Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2

    Warszawa

    • 7 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m² z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz i...

  • Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek
    Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w 4 - piętrowym b...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Mokotowska
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Mokotowska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem elegancki i cichy apartament w pięknej zabytkowej kamienicy z windą, przy prestiżowej ulicy Mokotowskie w samym sercu miasta. Mieszkanie...

  • NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica
    1 / 6
    NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m², zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon – 21,99 m² sypialnia – 9 m² oddzielna kuchnia – 7,5 m² prze...

  • 3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2
    1 / 16
    3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2

    Warszawa

    • 1 730 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 23 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą ADDOM Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w ścisłym Śródmieściu przy ul. Daniłowiczowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego i Placu Teatralnego. Lo...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23
    1 / 8
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23

    Warszawa

    • 3 450 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Aleja Komisji Edukacji N...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Ursynów | 50 m od metra Stokłosy | 2 pokoje z balkonem | cisza i ekspozycja na patio Do wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w bezpo...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu 3-pokojowy apartament z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położony na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. BUDYNEK Czteropiętr...

  • Wynajmę kawalerkę Ochota
    Wynajmę kawalerkę Ochota

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam, wynajmę piękną kawalerkę po romoncie. Warszawa Ochota ul. Urbanistów 10. Umowa przynajmniej na rok, kaucja 3000 płatna przy podpisaniu umowy, czynsz za 1 miesiąc również. Do...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica  funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielo...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...