• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w wieżowcu Łódź

(105)
  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal z balkonem ,położony na 8 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie ciepłe,...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie położony w dzielnicy Bałuty. Lokal o powierzchni 47 metrów, usytuowany na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia. W p...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 275 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na Widzewie bez balkonu o powierzchni użytkowej 35 metrów. Mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal do własnej aranżacji dla osób chcących zrobić sobie...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 255 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-gładź. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hydra...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,06 metrów, położona na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do całkowitego remontu łączni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Batalionów Chłopskich

    Łódź » ul. Batalionów Chłopskich

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 42metry. Lokal położony w spokojnej i bardzo zielonej dzielnicy Retkinia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w wieżowc...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

• Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 249 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-malowane. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hy...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Zofii Nałkowskiej

    Łódź » ul. Nałkowskiej

    • 245 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27 metrów. Lokal bez balkonu , położony na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie przeszło remont w 2016 roku, obecnie odświeżone i goto...