• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w wieżowcu Łódź

(105)
  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem typu loggia. Lokal o powierzchni użytkowej 38 metrów w pełnym rozkładzie, usytuowany na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont w 2023 roku. Wymieniona została ins...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie po remoncie. W pokojach położone na podł...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal z balkonem ,położony na 8 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie ciepłe,...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 280 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego

    Łódź » ul. Dąbrowskiego

    • 247 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Do sprzedania kawalerka 27 metrów, położona w dzielnicy Dąbrowa. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Lokal został odnowiony, poło...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 245 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-gładź. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hydra...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 280 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Przędzalniana

    Łódź » Widzew » ul. Przędzalniana

    • 255 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 29,52 metrów. Lokal usytuowany w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna PCV ( zachód) W pokoju na podłodze panele...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 220 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...