• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w wieżowcu Łódź

(105)
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem typu loggia. Lokal o powierzchni użytkowej 38 metrów w pełnym rozkładzie, usytuowany na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokie...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie po remoncie. W pokojach położone na podł...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Łódź » ul. Dąbrowskiego

    • 355 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, całkowicie przejściowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w zielonej, spokojnej dzielnicy Dąbrowa. Mieszkanie usytuowane w wieżowcu...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,06 metrów, położona na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do całkowitego remontu łączni...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont w 2023 roku. Wymieniona została ins...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie położony w dzielnicy Bałuty. Lokal o powierzchni 47 metrów, usytuowany na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia. W p...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni 32 metry. Lokal usytuowany w wieżowcu na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie widne ,us...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na Widzewie bez balkonu o powierzchni użytkowej 35 metrów. Mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal do własnej aranżacji dla osób chcących zrobić sobie...