• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Świdnica

(56)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 169 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka w Centrum Świdnicy! Mieszkanie do małego remontu! - łazienka. [i] Idealna pod inwestycje! [/i] Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 629 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze! Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 348 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialni...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 530 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Omega Estate spełnia marzenia! Dziś o niesamowitej nieruchomości w Świdnicy!  Nie często zdarza się nam pośredniczyć w sprzedaży nieruchomości, która zarówno spełnia wymogi osób c...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 399 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! IDEALNE POD INWESTYCJĘ Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 533 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne, bardzo słoneczne mieszkanie położone w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, trzy o...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia pokój! Cena najmu - bez dodatkowych opłat! Cena oferty dotyczy pokoju! Do wynajęcia pokój, dodatkowo wspólna kuchnia, dwie łazienki oraz dwie toalety, p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 324 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 1 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 670 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 108,7m, znajdującego się na lubianym przez większość klientów Osiedlu Młodych To przestronne...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknego lokalu mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie Parku Centralnego. Dół Mieszkania (25,92m2)składa się z:...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 699 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 285 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 499 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica Cicha okolica ul. Świdnica

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w Jedlinie Zdroju dwa wejścia po remoncie 3 pokoje bez...

    Jedlina-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Jedlinie-Zdroju, usytuowane 300m od Pałacu Jedlinka z pięknym widokiem na Góry Sowie od strony sypialni. Blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa w odl...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 205 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 41,35m2 ,usytuowane na 3 piętrze 3 piętro...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 100 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 pię...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 174 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej 35...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 82,16m2 i użytkowej 77,46m2, usytuowane na 3 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 145 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 139 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE STUDIO W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 14m2 + 3 m2 antresola sypialna, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, w skła...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 254 380 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 189 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM W DZIELNICY GÓRNY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,52m2 usytuowane na 1 piętrze w 1 piętrowej, 4 rodzinnej...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 289 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Śródmieście/3pokoje/60m2/po remoncie NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,83m2 i użytkowej 59,77m2 usyt...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 119 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,99m2 i całkowitej 42,97m2 usytuowane na 2 piętrze 4 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 315 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, w...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 209 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 10 PIETROWYM BLOKU PO TERMOMODERNIZACJI. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 , usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 10
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 249 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,32m2 (powierzchnia mierzona ze skosami to 70m2) usytuowane...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,1m2 i całkowitej 52,04m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ W OK. UL. ŻEROMSKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej 57,2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WAŁBRZYCHA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ sa...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,23m2 i całkowitej 42,33 usytuowane na parter...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 240 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA, PO REMONCIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 78,30m2 i użytkowej 72,60m2, usytu...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 2 PIĘTROWEJ KAMIENICY, ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 pięt...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • NOWA CENA PARTER65m2! os. Kolorowe-3 pokoje,balkon

    Dzierżoniów » os. Kolorowe

    • 385 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m² – os. Kolorowe, DzierżoniówParter | Duży balkon | Po remoncieBiuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • 1 / 4
    Kawalerka po remoncie centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Rzeźnicza

    • 215 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i w pełni wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Dzierżoniów. Cena: 215 000 zł Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku. Lok...

  • NOWA CENA! 60m2, II piętro

    Dzierżoniów » ul. Szkolna

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na II piętrz przy ul. Szkolnej w DzierżoniowieLokal składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni ok 6...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 299 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚRÓDMIEŚCIA W OK. PARKU SOBIESKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2 i użytk...

  • Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum

    Strzegom

    • 240 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Osobna kuchnie wyposażona w meble do zabudowy ze sprzętem ( wyciąg, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka) oraz lodówka wolnostojąca....