mieszkanie na sprzedaż
14 lut 2025

Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Piątek, 14 luty 2025 11:20
533 100 zł 84 m2
533 100 zł 84 m2 6 347 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 84 m2
Cena za metr 6 347 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 4
ID oferty K37004857

Opis

Mieszkanie Zarezerwowane !

Przestronne, bardzo słoneczne mieszkanie położone w okolicach Centrum!

Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, trzy osobne sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu jest również zabudowany balkon oraz mniejszy balkon przy salonie.

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, wykończone materiałami wysokiej jakości.

W mieszkaniu są nowe instalacje, okna PCV, odrestaurowane oryginalne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, na podłogach panele i płytki.

Ogrzewanie mieszkania stanowią nowoczesne piece akumulacyjne.

Czynsz wynosi 216 zł (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, 1m3 wody).

Do mieszkania przynależy piwnica oraz udział w strychu.

Kamienica w bardzo dobrym stanie, klatka schodowa po remoncie.

Mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta. Idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Zanim zaprezentujemy nieruchomość, klient musi zostać zarejestrowany w naszym biurze jako osoba poszukująca.

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.