• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 234 831 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 513 315 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 46.78 m2 w Elblągu, ul. Łęczycka
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 46.78 m2 w Elblągu, ul. Łęczy...

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 357 867 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 329 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzeg

    • 563 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka Gliwic
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka Gliwic

    Gliwice

    • 231 371 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży
    1 / 5
    Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 779 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie Mogilno
    1 / 14
    Komfortowe mieszkanie Mogilno

    Mogilno

    • 280 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mosina

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 223 669 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy apartament 78 m2, Tarnowiec Os. Zdrojowe

    Tarnowiec

    • 563 472 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Bogusławskiego W...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bogusławskiego

    • 1 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie na ul Bogusławskiego w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 60,71 m kw położone jest na pierwszym pi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 44.90 m2 w Elblągu, ul. Łęczycka
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 44.90 m2 w Elblągu, ul. Łęczy...

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 336 750 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne
    1 / 7
    Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne

    Kruszwica

    • 158 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 1 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 46.53 m2 w Elblągu, ul. Łęczycka
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 46.53 m2 w Elblągu, ul. Łęczy...

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 355 954 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości