• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 039 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdańsk Letnica- Osiedle Latarników 

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 280 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 45m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie posiada bardo atrakcyjny uk...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. os. Podwawelskie

    Kraków » Dębniki » os. Podwawelskie

    • 850 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Bytom Karb

    Bytom » Karb

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne mieszkanie w Bytomiu Karb - idealne dla Ciebie! Poszukujesz komfortowego mieszkania w dobrej okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 119 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i] Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! [/i] Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię s...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce ul. rondo Hipokratesa

    Kraków » Bieńczyce » rondo Rondo Solidarności

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Hipokratesa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Łużycka
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Łużycka

    Kraków

    • 598 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pok./ 45 m 2/balkon/ Podgórze/ ul. Łużycka Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 45 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Łużyckiej. Usytuowane je...

  • Mieszkanie, Lublin,Wrotków, ul. Wolińskiego, 40 m2

    Lublin » Wrotków » ul. Wolińskiego

    • 439 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Wrotków, ul. Wolińskiego, 2 pokoje, 41 m2Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę – przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla osób poszukując...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Azory rynek pierwotny ul. Wodzin...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 120 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 16 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PCC i PROWIZJI Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants ma zaszczyt zaprezentować nową, kameralną inwestycję pod nazwą "Proste Kąty" zlokalizowaną przy ul. Wodzinows...

Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 110 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 130 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Olsztyn ul. 15 Dywizji

    Olsztyn » ul. Dywizji

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Chata w Kwadracie oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. 15 Dywizji, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum, Starówki oraz jeziora Długiego....

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasz...

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 175 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w Żarowie - II piętro! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowych oraz łazienka. W mieszkaniu są okna...

  • Mieszkanie Katowice Dąb ul. Baildona

    Katowice » Dąb » ul. Baildona

    • 3 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Johna Baildona w Katowicach, w pobliżu Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku oraz Silesia City Center. Doskonała lokalizacja w c...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów ul. Krzywda

    Kraków » Podgórze » ul. Krzywda

    • 690 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego, położonego na 1 piętrze w budynku 3 - piętrowym, wybudowanych w technologii tradycyjnej w 2000roku w pobli...

  • Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice
    Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice

    Żelazkowo

    • 359 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 230 m2-dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni 113 i 43 m2 ,75 m2 piwnic, działka 848 m2, garaż i komórka. Mieszkania stanowią część dworu z koń...

  • Mieszkanie Żarów ul. Centrum

    Żarów » os. Centrum

    • 246 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Centrum Żarowa! Na powierzchnię mieszkania ok. 41 m2 składa się: - na parterze: duży salon z otwartą kuchnią,...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. os. Podwawelskie

    Kraków » Dębniki » os. Podwawelskie

    • 849 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Grzegórzki ul. al. Daszyńskiego, Ignacego

    Kraków » Grzegórzki » al. Daszyńskiego

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem studio o powierzchni 37,5 m kw położone w nowym budynku przy al. Daszyńskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z obszerneg...