• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osie...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Mieszkanie Skoki

    Skoki

    • 129 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Skoki ul. Rogozińska Przedstawiamy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość wraz z udziałem w gruncie i częściach ws...

  • Duże 2 pok. mieszkanie z msc. postojowym Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Mazowiecka

    • 655 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona ( wszystko w najdrobniejszych szczegółach zaplanowane aby każdy metr był wykorzystany w optymalny sposób ) o podwyższonym standardzie.S...

  • Mieszkanie Kraków ul. Nowowiejska

    Kraków » ul. Nowowiejska

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy  ul. Nowowiejskiej.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Krowodrza.  15 minut spacerem od Rynku Głównego i 15 minut...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 540 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 669 952 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 3 poziomy, ODBORY WIOSNA 2026r.LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja w...

  • Apartament B4 z balkonem, Osiedle Przy Alejach

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, BEZCZYNSZOWY apartament w prestiżowej inwestycji "Osiedle Przy Alejach".Apartament B4 na 1 piętrze, z balkonem o powierzchni 18,52 m2.Jesteśmy wyłącznym sprz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 755 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem....

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Marii Zientary-Malewskiej

    Olsztyn » ul. Zientary-Malewskiej

    • 340 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (Osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 3...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Obrońców Westerplatte

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 1 399 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu!WYSOKI STANDARD - PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY OGRÓD - DOSKONAŁA LOKALIZACJA !APARTAMENT: Na sprzedaż jest przestronny i elegan...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Krokusowa

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Krokusowa

    • 977 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krokusowej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61,1 m kw składa się z: I poziom: pokój dzienny z a...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 499 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.70m2 na os. Solno. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku z 2013roku, składa się z salonu z jadalnią,...

  • Mieszkanie Chodzież

    Chodzież

    • 309 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNE MIESZKANIE W CHODZIEŻY ul. Piłsudskiego Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na III piętrze w bloku mieszkalnym. Powierzchnia...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Tczew » ul. Dąbrowskiego

    • 395 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała nieruchomość z klimatem dla inwestora, dla rodziny, MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne mieszkanie aktualnie 5-pokojowe z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami o powierzc...

  • Mieszkanie Kielce ul. Hetmana Żółkiewskiego

    Kielce » ul. Żółkiewskiego

    • 860 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament w standardzie premium urządzone i wyposażone w najwyższym standardzie gotowe do wejścia . Lokalizacja Aparta...

  • Inwestycyjne Pełne wyposażenie I Piętro/ul.Maczka/CO/2pokoje

    Piekary Śląskie

    • 259 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Pośredników!!! Mieszkanie jest na chwile obecna wynajmowane, i jest to sprzedaż inwestycyjna (wraz z bezproblemowymi lokatorami). Hej! Jestem Twoim przyszłym dwupokojowym m...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Wojciecha Korfantego

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Korfantego

    • 2 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z duzym balkonem ( typ loggia) w K-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy W.Korfantego . Blok zlokalizowany jest w centrum Os...

  • Mieszkanie Witkowice ul.

    Witkowice

    • 165 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Witkowicach w gminie Młodzieszyn.Mieszkanie ma powierzchnię 60,62 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest przestronne, zadbane i g...

  • Mieszkanie Chodzież

    Chodzież

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA CHODZIEŻY Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe położone na 1 piętrze kamienicy DOSKONAŁA ALTERNATYWA LOKALOWA NA PROWADZENIE BIURA, KAN...