mieszkanie na sprzedaż
25 mar 2026

Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

Świdnik ul. Lotnicza
woj. Lubelskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 17:20
400 000 zł 67 m2
400 000 zł 67 m2 5 971 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 67 m2
Cena za metr 5 971 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37498084

Opis

Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. Lotnicza
Opis mieszkania:
- mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal
- budynek gospodarczy o powierzchni 62,04 zawierający 3 pomieszczenia gospodarcze przynależne do lokali = 20,53m2
- udział w nieruchomości wspólnej gruntu działka nr 259/8 o powierzchni 2610m2 - udział 12148/42126
- powierzchnia mieszkania: 67,72 m2
- 2 pokoje, kuchnia, łazienka,poddasze
- ogrzewanie własne, ciepła woda z bojlera
- strych do ew. zabudowy 27,38
- piwnica 8,86m2
- budynek konstrukcja drewna, otynkowany, docieplony,1975

Okna
- PCV

Otoczenie:
- bardzo dobra okolica do mieszkania jak i do wynajęcia
- dostęp do infrastruktury: sklepy, przedszkola, szkoły, apteki oraz wszystkie inne niezbędne usługi w Świdniku jak i Lublinie. Dostęp do
Portu Lotniczego Lublin

Lokalizacja:
- Świdnik ul. Lotnicza
- osiedle tzw "Nadleśnictwo"
- bardzo blisko i z dobrym dojazdem do centrum Świdnika jak i Lublina w przyległa do świdnickiej strefy aktywności gospodarczej (SAG)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania mieszkania (klucze w biurze) a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 67 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Świdnik, ul. Lotnicza
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-03-25
  • Data aktualizacji: wczoraj