• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • M4 na Północy z pięknym widokiem

    Częstochowa

    • 387 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • M-3 w Rędzinach na parterze.

    Rędziny

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Kielce ul. Hoża

    Kielce » ul. Hoża

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Biuro Nieruchomości CkDom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe do generalnego remontu. Nieruchomość mieści się na ulicy Hożej na 9 piętrze z 9ciu co gwarantuje widok na panoramę m...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Goszczyńskiego

    Przemyśl » ul. Goszczyńskiego

    • 750 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością przedstawiam stylowy apartament o powierzchni 69,90 m, znajdujący się na nowoczesnym osiedlu Infores Park przy ulicy Goszczyńskiego w Przemyślu. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Wesoła ul. Grzegórzecka

    Kraków » Grzegórzki » ul. Grzegórzecka

    • 2 749 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkania typu w nowym budynku przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkania Student Living mają powierzchnie 16-40 m2...

  • 3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 443 469 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ KOLEJNEGO BLOKU B15 NOWE MIESZKANIA 32-55 M2 Z BALKONEM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM ZEWNĘTRZNYM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Ul. Dyw...

  • Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 52,81 m2 balkon garaż
    1 / 4
    Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 52,81 m2 balkon garaż

    Słupsk

    • 438 323 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ KOLEJNEGO BLOKU B15 NOWE MIESZKANIA 32-55 M2 Z BALKONEM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM ZEWNĘTRZNYM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Ul. Dywi...

  • 3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 455 919 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sprzedaż, Poznań, Łazarz

    Poznań

    • 1 020 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE/BIURO NA SPRZEDAŻ | UL. MAŁECKIEGO - ŁAZARZ| NIERUCHOMOŚĆ DOSKONALE NADAJE SIĘ NA BIURO JAK I DO CELÓW MIESZKANIOWYCH| NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zd...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Poznań Wilda

    Poznań

    • 386 325 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Hutniczej w Poznaniu. Jest jedną z większych i bardziej rozwiniętych dzielnic miasta. Jest to obszar zróżnicowany pod względem zabudo...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Poznań

    Poznań

    • 590 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - UL. GARBARY - STARE MIASTO - POZNAŃ - 64,7m2 - BALKON ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM -...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Poznań

    Poznań

    • 730 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE I STARANNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE PRZY UL. WILCZAK Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,8 m2, usytuowane na drugim p...

  • Mieszkanie Wynajem, Poznań

    Poznań

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem | 3 niezależne pokoje | BALKON | os. Rzeczypospolitej | Poznań ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] W...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów ul. Zabłocie

    Kraków » Podgórze » ul. Zabłocie

    • 938 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie nowe do wejścia brak opłaty 2%PCC - wolne od zaraz . Wykończone i umeblowane . Korzystny układ apartamentowca dzięki czemu w pomieszczeniach jest jasno . Mies...

  • Mieszkanie Gniezno rynek pierwotny ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 750 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie-dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej 97 m², zlokalizowany na malowniczej i zadbanej działce o powierzchni 240 m². Ten starannie zaprojektowany...

  • Kościerzyna 2 pokoje garaż gotowe do wprowadzenia
    Kościerzyna 2 pokoje garaż gotowe do wprowadzenia

    Kościerzyna

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 222 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości