• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 315 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 820 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, ul. Waryńskiego
    3 pokoje, ul. Waryńskiego

    Starachowice

    • 368 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chełm

    • 234 007 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Alfahouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 duże pokoje, pierwsze piętro
    2 duże pokoje, pierwsze piętro

    Starachowice

    • 340 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chełm

    • 175 008 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Alfahouse
    Biuro nieruchomości

  • Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras
    Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras

    Władysławowo

    • 600 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 74 m2 z garażem podziemnym i windą
    Apartament 74 m2 z garażem podziemnym i windą

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 680 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chełm

    • 298 007 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Alfahouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 170 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 479 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM
    MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM

    Elbląg

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 480 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puławy

    • 394 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Rezerwacja Oferty
    Rezerwacja Oferty

    Nowy Tomyśl

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości