mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn rynek pierwotny ul. Tadeusza Kutrzeby

Wrocław Krzyki ul. Kutrzeby
woj. Dolnośląskie pow. Wrocław gm. Wrocław
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
1 075 000 zł 118 m2
1 075 000 zł 118 m2 9 111 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 118 m2
Cena za metr 9 111 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K37500599

Opis

MIESZKANIE 4-POKOJOWE, 2-KONDYGNACYJNE, UL. KUTRZEBY

Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji

Możliwość zakupu również przez obcokrajowców

Possibility of purchase also by foreigners!

Na sprzedaż mieszkanie 2-kondygnacyjne z bardzo przestrzenną antresolą, idealne dla rodziny o powierzchni 118,24 m2, znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Kutrzeby.

Zakończenie budowy 4 kwartał 2024

Mieszkanie składa się z:

POZIOM 0:
- salonu z aneksem kuchennym 26,72 m2
- sypialni 11,38 m2
- sypialni 11 m2
- łazienki 4,76 m2
- korytarza 11,28 m2
- wiatrołap 3,49 m2
- przedpokoju 5,78 m2

POZIOM 1
- przestrzenna antresola z możliwością podziału na pokoje oraz z przyłączami pod łazienkę 41,50 m2
- pomieszczenie gospodarcze 2,33 m2

Do mieszkania przynależy taras 21 m2

Mieszkanie dwustronne, ekspozycja południowo-wschodnia i północno-zachodnia

LOKALIZACJA
Inwestycja na Ołtaszynie to wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o tych, którzy pragną łączyć spokój z dynamicznym życiem miejskim. Osiedle zapewnia dobre połączenia komunikacyjne z centrum Wrocławia oraz bliskość do różnorodnych usług i punktów handlowych. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą otoczoną zielenią, co czyni je doskonałym miejscem do zamieszkania dla par i rodzin z dziećmi.

KOMUNIKACJA
- 100 m przystanek autobusowy z liniami 112 i 612
- bliskość obwodnicy z szybkim wyjazdem z miasta

STANDARD:
- oszczędna pompa ciepła w cenie
- ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu