• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 590)
  • Mieszkanie Ząbki ul. Podleśna

    Ząbki » ul. Podleśna

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 42 m² położone na I piętrze w bloku przy ul. Podleśnej w Ząbkach.~~Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienk...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów ul. Myśliwska

    Kraków » Podgórze » ul. Myśliwska

    • 3 700 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Leach and Lang oferuje na wynajem czteropokojowe mieszkanie o pow. 54,11 m2 położone na drugim piętrze w nowej inwestycji na Małym Płaszowie, przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość sk...

  • Inowrocław centrum 2 pokoje
    Inowrocław centrum 2 pokoje

    Inowrocław

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 51 metrów w centrum Inowrocławia. Ogrzewanie gazowe. Odrębna własność . Mieszkanie praktycznie bezczynszowe.

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonka

    • 715 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 315 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radomsko

    • 250 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Wilda

    Poznań

    • 525 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pok | Wilda | ul. Wspólna/Hutnicza przy ul. 28 Czerwca 1956 roku. Mieszkanie aktualnie jest wynajmowane - umowa do dnia 30.09.2024 ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Wilda, Hutnicza

    Poznań

    • 386 325 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż| ul. Hutnicza w Poznaniu |2-pok| UMEBLOWANE| NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STANDARDY Wirtualna wizyta w mieszkaniu fotografie 360stopni (kliknij l...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Stare Miasto

    Poznań

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - UL. GARBARY - STARE MIASTO - POZNAŃ - 64,7m2 - BALKON ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM -...

  • Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Rataje

    Poznań

    • 510 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią Os. Stare Żegrze - Rataje| 46,4 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa| Dużo...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, KAZIMIERZ ul. Miodowa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Miodowa

    • 1 670 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy apartament w pięknej kamienicy gruntownie wyremontowanej , wysoki standard . Trzy niezależne pokoje , kuchnia z oknem oraz łazienka z wc . Klimatyzacja z indywidualnym sterowa...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały ul. Krowoderskich Zuchów

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Krowoderskich Zuchów

    • 2 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Krowoderskich Zuchów. Mieszkanie o powierzchni 41 m kw składa się z pokoju, kuchn...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 6 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Leach & Lang Property Consultants poleca na wynajem luksusowy apartament typu penthouse z tarasem o powierzchni 32 m2. Kameralny kompleks z parkingiem podziemnym to trzy zintegrow...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 280 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie typu ,, kawalerka " przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Nieruchomość o powierzchni 33 m2, składa się z: -pokoju z dużym balk...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Piastowska

    • 249 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu klimatyzowane mieszkanie rozłożone na dwóch kondygnacjach pierwszym pietrze i poddaszu w kamienicy, w pobliżu centrum Koźla. W pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle rynek pierwotny ul. Curie-Skłodowskie...

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 430 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 1 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży rozpoczętej budowy lokalu o charakterze usługowo-mieszkalnym ,stanowiącej odrębny udział w budynku , położonej w ścisłym centrum Koźla w okoli...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 129 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal z witryną, parter - Jaworzyna Śląska! [i]Możliwość przekształcenia na mieszkanie - jest projekt i zgody! [/i] Obecnie na powierzchnię lokalu składa się dwa pomieszc...