• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 129 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal z witryną, parter - Jaworzyna Śląska! [i]Możliwość przekształcenia na mieszkanie - jest projekt i zgody! [/i] Obecnie na powierzchnię lokalu składa się dwa pomieszc...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 400 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera EuroStyl.LOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 500 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

• Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • **Warszawska**
    1 / 16
    **Warszawska**

    Białystok

    • 1 390 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 330 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament o powierzchni 97.59m2 przy ulicy Warszawskiej. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. *Salon z balkonem połączony z częścią jadalnianą i kuchnią. *Spiżarnia do...

  • Praga Płd (Grochów) os. Igańska - 72 m, 3 pok., 5/16 p
    1 / 13
    Praga Płd (Grochów) os. Igańska - 72 m, 3 pok., 5/16 p

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe (Grochów) przy ulicy Igańskiej nieopodal Ronda Wiatraczna. Mieszkanie położ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Śródka

    Poznań

    • 460 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią ul. Warszawskiej przy rondzie Śródka| 51,7 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usł...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 76m2 Radomyśl Wielki

    Mielec

    • 395 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie na wynajem Poznań, Rataje

    Poznań

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Piastowskie 103, RATAJE| Balkon| Blisko przystanków MPK, NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRT...

  • Mieszkanie na sprzedaż Czapury

    Poznań

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu, ale to nie jest wa...

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Starołęka

    Poznań

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie na sprzedaż Poznań,Łazarz

    Poznań

    • 1 020 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    MIESZKANIE/BIURO NA SPRZEDAŻ | UL. MAŁECKIEGO - ŁAZARZ| NIERUCHOMOŚĆ DOSKONALE NADAJE SIĘ NA BIURO JAK I DO CELÓW MIESZKANIOWYCH| NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zd...

  • Mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto, Poznań

    Poznań

    • 235 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto, Poznań KSIĘGA WIECZYSTA | PEŁNA WŁASNOŚĆ | Kawalerka umeblowana, wyposażona | Poznań - GOTOWIEC INWESTYCYJNY ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 655 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wygodne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,70 m2, położone na parterze w nowym budynku na Al. Jana Pawła...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 455 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wygodne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 32,99 m2, położone na parterze w nowym budynku na Al. Jana Pawła...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie blisko parku o powierzchni 44,78m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazie...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 995 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wygodne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 37,89 m2, położone na trzecim piętrze w nowym budynku na Al. Jan...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Prądnik Biały ul. Banacha Stefana

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Banacha

    • 1 288 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Górka Narodowa dwuletnie prawie 72 m2 wykończone wyposażone w meble, sprzęt AGD , biały montaż bez podatku PCC Dwa niezależne pokoje, pokój z aneksem kuchennym, pomieszczenie do...