• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Kielce Herby ul. Gliniana

    Kielce » Herby » ul. Gliniana

    • 579 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze z 2 na osiedlu Herby przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania wynosi: 64,44m2 W skład wc...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj-Zaborze ul. Miłkowskiego, Zygmu...

    Kraków » Dębniki » ul. Miłkowskiego

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu kawalerka położone w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 35,73 m kw składa się z obsze...

  • Mieszkanie Ustka ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    Ustka » skwer Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 415 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE MIESZKANIE OKOŁO 400 M OD MORZA - 7 MINUT PIESZO DO WEJŚCIA NA PLĄŻĘ "USTKA 25"Jeśli szukasz mieszkania na inwestycję lub weekendowe wypady, r...

  • Mieszkanie Rzeszów Pobitno ul. Małopolska

    Rzeszów » Pobitno » ul. Małopolska

    • 530 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W salon...

  • Nadmorski Apartament w Stegnie
    Nadmorski Apartament w Stegnie

    Stegna

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe 48m po remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe 48m po remoncie

    Warszawa

    • 980 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedam 2 pokoje z aneksem kuchennym, świeżo po remoncie. Mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe. Nowa powiększona łazienka i zabudowa kuchni. W mieszkaniu klimatyzacja. Piękny widok z...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 44 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 610 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w Dobrzyniu nad Wisłą!

    Dobrzyń nad Wisłą

    • 237 220 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjne trzy pokoje ul. Storczykowa.

    Warszawa » Wawer » ul. Storczykowa

    • 900 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni trzy pokoje przy ulicy Storczykowej.Atutem nieruchomości są opłaty czynszowe, otoczenie oraz tern zamknięty. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, posiada t...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów ul. Myśliwska

    Kraków » Podgórze » ul. Myśliwska

    • 4 200 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Leach and Lang oferuje na wynajem czteropokojowe mieszkanie o pow. 65,16 m2 położone na trzecim piętrze w nowej inwestycji na Małym Płaszowie, przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość s...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole ul. Obornicka

    Wrocław » Psie Pole » ul. Obornicka

    • 2 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,6 m2 w budynku przy ul. Obornickiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 685 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 375 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mrągowo

    • 218 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 152 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom

    • 109 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Trynek

    • 288 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości