mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Gnieźnieńska

Łódź Bałuty ul. Gnieźnieńska
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:20
210 000 zł 24 m2
210 000 zł 24 m2 8 750 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 24 m2
Cena za metr 8 750 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 1
ID oferty K37500894

Opis

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni użytkowej 24 metry. Lokal usytuowany na 1 piętrze w niskim bloku z cegły. Media wszystkie miejskie, czynsz około 330 zł. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, wysokie 2,70 metrów. W pokoju na podłodze wykładzina linoleum, okno PCV, kuchnia we wnęce, łazienka z WC w glazurze i terakocie. Blok zadbany ocieplony. Lokalizacja świetna blisko Manufaktura, komisariat policji, sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska, blisko do centrum. Mieszkanie pod zakup jako inwestycja pod wynajem, lub dla studenta. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 281696
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 24 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, osiedle Bałuty, ul. Gnieźnieńska
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500894
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Łódź, cena: od 178 500 do 241 500 zł, powierzchnia: od 21 do 28 m2
D
Dona-Dom Biuro nieruchomości · 373 ogłoszeń
D

Dona-Dom Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika