• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 590)
  • USTKA CENTRUM 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
    1 / 5
    USTKA CENTRUM 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

    Ustka

    • 2 500 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną LOKALIZACJE, w tym czteropokojowe mieszkanie własnościowe, bez pośredników w Ustce. Lokalizacja położona na Starówce przy porcie, do plaży 550m do b...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Czysta

    Kraków » Stare Miasto » ul. Czysta

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje do wynajęcia mieszkanie na ul Czystej w Krakowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Solna

    Kraków » Podgórze » ul. Solna

    • 4 400 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Solnej na Starym Podgórzu w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 65 m k...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów

    Katowice

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 37,45 m² zlokalizowana w prestiżowej okolicy Doliny Trzech Stawów w Katowicach, ul. Sikorskiego, jedna z najbardziej p...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Kruszwicka

    Kraków » Nowa Huta » ul. Kruszwicka

    • 760 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kielce ul. Kościuszki

    Kielce » ul. Kościuszki

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ck Dom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Kielc, przy ul. Kościuszki Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla o...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 3 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w na Starym Mieście w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku (Sobieski Residence) z wszelkimi udogodnienia...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 3 300 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    51,79 m2, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą, tylko 5 minut pieszo od Rynku Głównego. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z windą. Tere...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 1 729 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w inwestycji Sobieski Residence na Starym Mieście. Apartament ma powierzchnię 67,26 m2 i skł...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • 3 pokojowy apartament z msc. postojowym. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 658 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...

  • Nowoczesne mieszkanie w Nałęczowie -1 pokój -34m2

    Nałęczów

    • 425 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie na nowopowstałym, spokojnym osiedlu w Nałęczowie - pierwsze piętro w niskim, kameralnym bloku.Mieszkanie 1-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Zaprojektowane i urząd...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 432 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wołomin

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Polkowicach
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Polkowicach

    Polkowice

    • 420 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Polkowicach, własność odrębna 80,3m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje z dużą kuchnią, powiększoną kosztem...

  • **Hallera**
    1 / 15
    **Hallera**

    Białystok

    • 640 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne s...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 628 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Osiedle Bakaliowe - poznaj inwesty...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 591 015 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 472 207 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWE. 2 poziomy. 1 piętro + poddasze, Parking
    GOTOWE. 2 poziomy. 1 piętro + poddasze, Parking

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości