mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. B. Limanowskiego

Łódź Bałuty ul. Limanowskiego
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:30
257 000 zł 25 m2
257 000 zł 25 m2 10 280 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 25 m2
Cena za metr 10 280 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro Parter
ID oferty K37501018

Opis

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 25 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na parterze. Mieszkanie przeszło remont w 2018 roku. Wymieniona została instalacja elektryczna oraz wodno kanalizacyjna jak również piony. Na ścianach położone zostały gładzie na podłodze panele, kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna), łazienka z WC w glazurze i terakocie, przedpokój duża szafa pojemna. Media wszystkie miejskie, czynsz około 400 zł. W mieszkaniu zostaje całe wyposażenie. Do mieszkania przypisana komórka lokatorska. Blok zadbany, ocieplony. Okolica spokojna, dużo zieleni, sklepy, szkoła, przedszkole, ryneczek, blisko Manufaktura, komunikacja miejska. Doskonały i szybki dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 279844
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 25 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, osiedle Bałuty, ul. Limanowskiego
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37501018
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Łódź, cena: od 218 450 do 295 550 zł, powierzchnia: od 22 do 29 m2
D
Dona-Dom Biuro nieruchomości · 373 ogłoszeń