• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sopot

(96)
  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 347 364 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 27 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury z bl...

  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 183 437 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 19 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Mieszkanie Sopot ul. Fryderyka Chopina

    Sopot » ul. Chopina

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA, KLIMATYCZNA NIERUCHOMOŚĆ ZACHOWANA W ORYGINALNYM SPOCKIM STYLU do generalnego remontu. Mieszkanie :klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jes...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. 3 Maja

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Maja

    • 1 915 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 27 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-POKOJOWY APARTAMENT W SERCU SOPOTU! KAPITALNA INWESTYCJA! WYSOKI STANDARD!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w sercu Sopotu Dolnego przy ul. 3 Maja. Niewątpliwym atutem aparta...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bitwy Pod Płowcami

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bitwy pod Płowcami

    • 849 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2...

  • Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m
    1 / 10
    Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio Bardzo dziękuje pośrednikom. POŚREDNICY PROSZĘ NIE DZWONIĆ. Unikalna willa w ekskluzywnej dzielnicy Sopotu.Okolica ulicy Kasprowicza. Ładny ogród. Mieszkanie 220 m met...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą:- salon (15.60 m...

  • Mieszkanie Sopot ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 1 400 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie bezpośrednio przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino w samym sercu Sopotu!Zaledwie 800 m od plaży i molo!   Przestrzeń, która daje możliwości!Nieruchomość...

  • Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży
    Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 999 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 27 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Centrum ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » Centrum » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 1 400 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście...

  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Oskara Kolberga

    Sopot » Brodwino » ul. Kolberga

    • 788 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy stud...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 17 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe, mieszkanie położone w zacisznej uliczce Sopotu Górnego na parterze kameralnej kamienicy.Duże możliwości aranżacyjne sprawiły, że ob...

  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Władysława Cieszyńskiego

    Sopot » Brodwino » ul. Cieszyńskiego

    • 645 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do zamieszkania lub wynajmu.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.OGROMN...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 1 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 16 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cic...

  • Mieszkanie Sopot ul. Książąt Pomorskich

    Sopot » pl. Pomorskich

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, cichego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego przy ulicy Książąt Pomorskich w jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny...

  • Mieszkanie Sopot Sopot, Sopot ul. Monte Cassino

    Sopot » ul. Monte Cassino

    • 2 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia apartament przytulny, nieduży apartament położny przy malowniczej uliczce przy głównym deptaku w Sopocie Monte Cassino. Apartament o powierzchni 30m2, 2 pok...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...