• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • Bezpośrednio 3 pokoje 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 799 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 475 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 1 070 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 959 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 11 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2
    1 / 14
    OTWOCK I SEGMENTY DO ZAMIESZKANIA I 145m2

    Otwock

    • 995 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Plac Pięciu Rogó...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plac Zbawiciela

    • 2 085 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 24 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [i] Zapraszam do Śródmieścia - topowa lokalizacja - Placu Pięciu Rogów !:) [/i] Tak, tak, to właśnie tutaj, w samym sercu miasta mam w ofercie ciekawy apartament, w świetnie zac...

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy
    1 / 18
    Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy

    Józefosław

    • 1 165 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]english description below[/i] Do Wynajęcia: Komfortowe Mieszkanie 106 m na 3. piętrze Opis nieruchomości: Powierzchnia: 106 m Piętro: 3 z 12 Liczba sypialni: 2, każda z ł...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Dominika Merlinieg...

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 11 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Apartament zlokalizowany jest w nowo powstałej, kameralnej inwestycji niski...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Dominika Merliniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 7 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu na wynajem w pełni umeblowane, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m, usytuowane na czwartym piętrze budynku z windą. Do...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Mikołaja Kopernika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kopernika

    • 10 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament do wynajęcia w centrum Warszawy. Oferuję do wynajęcia bezpośrednio prestiżowy apartament w centrum Warszawy, położony przy ul. Kopernika. Apartament usyt...