• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem Warszawa

(913)
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 40 091 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Solec
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Solec

    Warszawa

    • 22 410 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do do podnajmu: lokal biurowy o pow. 310 m2 na Powiślu, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Solec, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 70 827 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.694 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 18 179 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 225 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta

    Warszawa

    • 48 179 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 515 m2 na 6 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 49 480 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 629 m2 na 12 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

Warszawa

    • 40 550 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 489 m2 na 7 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 68 144 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 229 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 880 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m
    1 / 14
    Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m

    Warszawa

    • 7 379 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 94 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 164 937 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 111 867 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1422 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 170 240 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2164 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 163 483 zł cena
    • 2 563 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2563 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 55 174 zł cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 75 471 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.816 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 92 579 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1001 m2 na poziomie - 1 w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 30 995 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 394 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 071 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o powierzchni 878 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieru...

Warszawa

    • 21 619 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 274,82 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...