• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 1 302 680 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 5 816 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest...

  • 1 / 4
    Lokal Brzeg

    Brzeg

    • 105 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 25,7 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Oławskiej w Brzegu. Lokal składa się z: - sali głównej (handlowo-u...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 176 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 7 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Kardynała Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 6 210 € cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414 m2, na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. al. Zjednoczenia

    Warszawa » Bielany » ul. Zjednoczenia

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko stacji Metra Stare Bielany ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na wa...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 23 284 € cena
    • 1 083 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1083 m2 na 1 piętrze w odremontowanym biurowcu w Śródmieściu Warszawy w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. al. Zjednoczenia

    Warszawa » Bielany » ul. Zjednoczenia

    • 9 360 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko stacji Metra Stare Bielany ---------------------------------------- Warszawa + Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na wa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 860 € cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.220m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 10 240 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.128 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy, w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 7 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 10 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 7 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 19 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 12 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5-7 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 985 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 61,60 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...