• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 80 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 3-4 osób do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Ni...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 660 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Geremka
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Geremka

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy G...

  • Lokal użytkowy Tomisław gm. Osiecznica,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tomisław gm. Osiecznica,

    Tomisław

    • 1 415 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 2 309 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę dwukondygnacyjnego budynku usługowo-mieszkalnego w Tomisławiu, gmina Osiecznica. Obecnie w obiekcie prowadzony jest Dom Opieki Seniora...

  • Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 1 500 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 4 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży świetnie prosperującej restauracji „Zajazd Leśny” w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, oddalony 6 km od Bolesławca. Lokal poł...

  • Lokal użytkowy Pieńsk, Hutnicza
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pieńsk, Hutnicza

    Pieńsk

    • 55 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 1 775 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę lokalu handlowo-usługowego w ścisłym centrum Pieńska. INFORMACJE PODSTAWOWE Powierzchnia użytkowa - 31,80m2 -Sala 19,40m2 -Bar 6,4m2...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 890 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY WE WRZESZCZU, BARDZO DOBRZE WIDOCZNY Z ULICY. LOKALIZACJANieruchomość położona jest w dolnym Wrzeszczu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Miejsce bardzo dob...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Powierzchnia na niski, parterze (widne przyziemie) wys. 350cm pow. 472.50m; Można dodatkowo naj...

  • Lokal Mogilno Kwieciszewo

    Mogilno

    • 1 290 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość generującą szerokie możliwości biznesowe w branży gastronomicznej. Główne zalety nieruchomości: Lokalizacja - nieruchomość po...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 9 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealny na kancelarię, pracownię architektoniczną, biuro. Lokal na parterze w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu. Dwupoziomowy: - parter 54 m kw. - uż...

  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • Lokal użytkowy Jędrzejów
    Lokal użytkowy Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 690 000 zł cena
    • 1 615 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka o niere...

  • Lokal użytkowy Łany gm. Wodzisław
    Lokal użytkowy Łany gm. Wodzisław

    Łany

    • 14 760 000 zł cena
    • 2 796 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m² , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Ha...

  • Sprzedam warsztat Lubsko - centrum
    Sprzedam warsztat Lubsko - centrum

    Lubsko

    • 56 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warsztat 40 m2. Cena warsztatu 1400 zł/m2. tel. [tel]. pl.Wonosci 12 w podwórzu dojazd od ul. Krasińskiego