• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Wrocław Wrocław-Krzyki, Południe ul. Powstańców Śląskich

    Wrocław » Krzyki » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 499 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestrzeń biurowa | ul. Powstańców Śląskich 5 (III piętro) | topowa lokalizacja | gotowe do pracy Jeśli szukasz miejsca, które podniesie wizerunek Twojej firmy i zapewni komf...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Mariana Keniga

    Warszawa » Ursus » ul. Keniga

    • 6 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Keniga poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogate...

  • Lokal Milikowice ul. Parkowa

    Milikowice » ul. Parkowa

    • 400 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z wolnostojącym pawilonem handlowo-usługowym, położona w Milikowicach. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz wygodny dojazd dzięki bezpoś...

  • Lokal Wrocław Wrocław-Psie Pole, Lipa Piotrowska ul. Pełczyńska

    Wrocław » Psie Pole » ul. Pełczyńska

    • 339 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 93,58 m , położony w suterenie budynku przy ul. Pełczyńskiej we Wrocławiu, w obrębie spokojnego i kameralnego osiedla Lipa Piotrowska....

  • RESTAURACJA, BAR, SKLEP DO PRZEJĘCIA DZIAŁAJĄCY BIZNES
    1 / 3
    RESTAURACJA, BAR, SKLEP DO PRZEJĘCIA DZIAŁAJĄCY BIZNES

    Jastrzębia Góra

    • 80 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jastrzębia Góra – ul. Rozewska. Gotowy i funkcjonujący biznes nad morzem. ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA PRZY GŁÓWNEJ ULICY! OPIS: Na terenie pola campingowego znajdują się dwa bu...

  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego
    1 / 12
    Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego

    Gdańsk

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. BUDYNEK Lokal znajduje się w...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 840 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 2 392 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu kilka lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 20 do 60 m.kw. w Centrum Handlowym GILDIA na gdańskiej Zaspie.Centrum handlowe położone jest przy ul. Rzeczyp...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 527 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 88 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m² | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmyNieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zap...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. Traktorzystów

    Warszawa » Ursus » ul. Traktorzystów

    • 2 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Pilica

    Pilica

    • 1 560 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom w otoczeniu Natura 2000 i Krajobrazowego Parku Orlich Gniazd. Miejscowość Złożeniec gmina Pilica. Idealna propozycja dla większej rodziny, która chce mieszkać z dala od miasta...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 9 100 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w Bronowicach Małych. Do wynajęcia nowy, jasny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m², położony w prestiżo...

  • Działająca dochodowa agroturystyka 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwości...

  • Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Rentowna agroturystyka, 3 budynki, 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Dąbrowa Górnicza ul. Jana Mizerkiewicza

    Dąbrowa Górnicza » ul. Mizerkiewicza

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom inwestycyjny z gwarantowanym dochodem.Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice,...

  • 1 / 4
    Lokal Dąbrowa Tarnowska ul. Berka Joselewicza

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 2 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Centrum Dąbrowy Tarnowskiej. Lokal usytuowany na parterze 3-pietrowego budynku z podjazdem dla osób niepełnosprawnych i parkingiem. Lokal może...