• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 759)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 2 120 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 1 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 498 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 890 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4

• 1 900 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 800 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko w coworkingu na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 889 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 7 piętrze w nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 719 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 13 piętrze biurowca w OKOLICACH ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 7 359 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 122,65 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 7 004 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 116,73 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 2 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 32 940 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 900 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 240 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 6 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 231 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,89 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Ni...