• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Milanówkiem

(47)
  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Wyjątkowy lokal w centrum Grodziska !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 300 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 515 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wystawiono 173-metrowy lokal położony przy głównej ulicy. Obiekt mieści się na parterze reprezentacyjnego budynku i ma bezpośrednie wejście z ulicy. Całość to cieka...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...

  • 1 / 3
    Lokal 24 m2 ścisłe centrum Grodziska Maz OKAZJA!

    Grodzisk Mazowiecki » pl. Zygmunta Starego

    • 200 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 24m2 zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego.Lokal składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym i wc. Na podłodze panele, nowe okna plastikowe, wertikale,...

  • Lokal usługowo-biurowy w bardzo dobrej lokalizacji

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal położony w Pruszkowie o powierzchni 320 m2, w tym: część usługowa o pow. 80 m2 i wys. 3,5 m i o pow. 40 m2 część biurowo - socjalna (4 pomieszczenia), łazienka z prysznicem i...

  • Lokal Kozery

    Kozery

    • 1 139 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z poddaszem użytkowym z bala obmurowany. W trakcie remontu, zostały wymienione wszystkie instalacje. Na parterze /ok.100m2/ mieści się kuchnia, 3 pokoje, w jednym z ni...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Błonie
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Błonie

    Błonie

    • 3 525 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo/usługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytk...

  • Lokale handlowo-usługowy dwa - SPRZEDAM
    1 / 10
    Lokale handlowo-usługowy dwa - SPRZEDAM

    Grodzisk Mazowiecki

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni 56m na górze i 56m na górze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodn...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Kozerki
    1 / 7
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Kozerki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 600 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Położona w okolicy Grodziska Maz. hala przemysłowa murowana o pow. 400m. oraz blaszana o powierzchni 280m. Położone w terenie przemysłowym na działce 3450m częściowo utwardzonej....

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 600 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki budynek usługowy z częścią mieszkalną - na wynajem lub sprzedaż. Budynek produkcyjny z częścią usługową, o powierzchni 380 m2 na parterze i częścią mieszkal...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal Nadarzyn Szamoty ul. Nadarzyńska

    Nadarzyn » ul. Nadarzyńska

    • 18 600 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Nadarzynie. Kompleks biurowo - handlowo-usługowo - magazynowo - przemysłowy. Kompleks składa się z części magazynowej o powierzchni ca 1.28...

  • Lokal Błonie

    Błonie

    • 24 900 zł cena
    • 2 325 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w budynku produkcyjno- handlowo-magazynowy w Błoniu. Ofertę stanowi samodzielny budynek przemysłowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny (jednopiętr...

  • Lokal Borowiec ul. Złotopolska

    Borowiec » ul. Złotopolska

    • 19 000 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Centrum konferencyjne/hotel na sprzedaż! Wspaniała okazja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości z dobrą reputacją! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat w zrekonstruowanym Dwo...

  • Powierzchnia biurowa Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 3 470 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, nowy (z 2013 roku) o łącznej powierzchni 500m2. Usytuowany na działce o powierzchni 835m2. Grunt we własności. Nie...

  • Lokal Sękocin Nowy

    Sękocin Nowy

    • 6 500 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal usługowy, parter, witryna w Sękocinie. Teren zamknięty, monitoring, wyłożony kostką, parking z możliwością postawienia reklamy zewnętrznej. Oferowana powierz...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Błonie

    Błonie

    • 19 900 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w budynku produkcyjno- handlowo-magazynowy w Błoniu. Ofertę stanowi samodzielny moduł na parterze o pow. ca 900 m w kompleksie przemysłowo-pro...