• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Milanówkiem

(47)
  • Nowe

    Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Lokal użytkowy Piastów, Warszawska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piastów, Warszawska

    Piastów

    • 520 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autob...

  • Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków
    1 / 17
    Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków

    Pruszków

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 1 850 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4-kondygnacyjny lokal usługowo-handlowy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z otynkowanymi...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 877 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania obiekt warsztatowy o powierzchni użytkowej 121 metrów kwadratowych, na działce o powierzchni 4024metry kwadratowe, z...

  • Lokal użytkowy Żyrardów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Żyrardów

    Żyrardów

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt po byłej masarni z maszynami,ubojnia-całość ok 1200m2( możliwość adaptacji na inną działalność),rok budowy 1990r,działka 46500m2.dom 280m2 luksusowo wykończony rok budowy 20...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 450 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość produkcyjno-magazynowy z powierzchnią biurową na działce o powierzchni 1500m2 w Grodzisku Mazowieckim. Składa się z budynku murowanego, na parterze z przeznaczeniem na...

  • Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów
    1 / 9
    Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów

    Brwinów

    • 4 490 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Sprzedaży obiekt w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Witryna Grodzisk
    1 / 2
    Witryna Grodzisk

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 499 999 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w g...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 490 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 5 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzch...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Lokal 56m handlowo-usługowy
    1 / 9
    Lokal 56m handlowo-usługowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 610 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania lokal handlowo-usługowe o powierzchni 56m na parterze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodniku , posiada po...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 11 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. (biurowa) w Grodzisku Mazowieckim. Do dyspozycji duży parking wokół nieruchomości. Teren ogrodzony z możliwością monitoringu. Dwukondygnacyjny budynek z ope...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Atrakcyjna nieruchomość w Grodzisku Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość, położona w usługowo produkcyjnej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego na działce ogrodzonej o powierzchni 10000 m2 o wymiarach 50 m x 200 m. Jest...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Obiekt Radziejowice-parcel

    Radziejowice-Parcel

    • 975 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 3 096 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dogodny plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową, - Budynek mieszkalny / usługowy 1 piętrowy wybudowany w technologii tradyc...