• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(775)
  • Działka budowlana Nadarzyn Rusiec
    1 / 5
    Działka budowlana Nadarzyn Rusiec

    Nadarzyn

    • 611 100 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 1358 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zl/m2, w kształcie trapezu o wym. 45x49x49x19 m, czwarta linia zabudowy od oświetlonej...

  • Działka Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 36 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedazy dzialkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowe wielorodzinna. Teren objety miejscowym Planem Zagospodarowania Wszystkie media Orientacyjny PUM 9000...

  • 1 / 4
    Działka ROD | Warszawa-Bemowo | 400m2

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD „Koło III” o powierzchni 400m2 (ul. Dywizjonu 303 4, Warszawa - PZD Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy im. Aleksandry Piłsudskiej w Warszawie)...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • Działka Młociny

    Warszawa

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 1 882 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia od właściciela! Jamki 11, Warszawa Wymiary 14m x72m Idealna pod dom rodzinny, inwestycję deweloperską jak i usługową. Miejsce z dużym potencjałem! Działka...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 2100m 2 z budynkiem mieszkalnym, ul. Baletowa, D...

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 2 120 m2 powierzchnia
    • 699 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Agencjom dziękujemy. Sprzedam bezpośrednio działkę 2120m2 z budynkiem mieszkalnym przy ul. Baletowej - wjazd od ulicy. Działka jest ogrodzona na powierzchni ok. 800 m2 i znajduje...

  • Działka Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 25 794 450 zł cena
    • 19 107 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na Wilanowie w okolicach ul. Pałacowej Działka pod planem zagospodarowania przestrzennego - 23ME zabudowa jednorodzinna ekstens...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Rembertów ul. Budnicza

    Warszawa » Rembertów » ul. Budnicza

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 610 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu.~~Działki są w kształcie prostokąta i każda z nich ma szerokość 15m...

  • Działka Głosków

    Głosków

    • 230 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonała działka inwestycyjna LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjn...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie ul. -----------------------------

    Warszawa » Włochy » ul. Słowackiego

    • 5 100 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjnie położona działka budowlana w rejonie Al. Krakowskiej. Teren nie jest objęty planem zagospodarowania. ---------------------------------------------------...

  • 1 / 2
    Działka Jawczyce ul. -----------------------------

    Jawczyce » ul. Słowackiego

    • 3 999 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 1 053 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt inwestycyjny o powierzchni 3800m2 i wymiarach 36x107m, zlokalizowany w bdb miejscu przy głównej ulicy. Działka w chwili obecnej zabudowana jest budynkami warsztatowymi, magaz...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 4 400 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IDEALNA, PRZESTRONNA, CICHA DZIAŁKA 705m2 Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ REZYDENCJI O POW. 455m2, Obecnie na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy w granicy działki o pow. 38...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa » Wawer

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 1 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka, wokół zabudowa jednorodzinna. Brak planu zagospodarowania, według studium działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wzdłuż ulicy działka ma 28m , głę...

Warszawa » Włochy » ul. Słowackiego

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna przy Al. Krakowskiej. Bardzo dobre położenie, łatwy dojazd komunikacja miejską, blisko do lotniska Okęcie. Na tym terenie nie ma aktualnego planu zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka, Wiśniewo

    Warszawa » Białołęka

    • 21 000 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka z miejskim planem zagospodarowania (w studium zagospodarowania - 12.000m2 z frontu przeznaczone jest na usługi, środkowa część działki to teren rekreacyjny, a w częś...

  • 1 / 3
    Działka Janki

    Janki

    • 10 650 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. 3,5HA I WYMIARACH 70X500M. AKTUALNY PZP KWALIFIKUJE DZIAŁKĘ JAKO TEREN ZABUDOWY USŁUGOWO PRODUKCYJNEJ-70% ZABUDOWY DO 12M WYSOKOŚCI. DOSKONAŁE MIEJSCE D...

  • Działka Janki

    Janki

    • 3 080 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 5600m2 i wymiarach szer.30mX dł.193m zlokalizowana w Jankach w bliskiej odległości od tras Kraków/Katowice. Nieruchomość objęta PZP dopuszczający...

  • Działka Janki

    Janki

    • 4 600 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 10000 m2 (1ha), zlokalizowana w Jankach w sąsiedztwie al. krakowskiej. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 50mX200m. W okolic...