• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie
    Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • 1 / 2
    Działka ROD Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię odpłatnie prawo do użytkowania działki w ROD Żerżeń, Warszawa Wawer ul. Borowiecka. Działka otoczona jest dużymi iglakami, co zapewnia cień i prywatność. Środek porośnięty...

  • Działka inna na sprzedaż
    Działka inna na sprzedaż

    Warszawa » Wawer » ul. Klimontowska

    • 790 000 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 1 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania niezabudowana działka budowlana o powierzchni 602m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub jednorodzinną dwu lokalową. Kształt działki zbliżony do k...

  • Działka Otwock

    Otwock

    • 619 000 zł cena
    • 2 030 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A teraz coś dla wielbicieli ul. Grunwaldzkiej w Wólce Mlądzkiej. Przy tej w pełni uzbrojonej ulicy - są tu wszystkie media włącznie w kanalizacją - mamy na sprzedaż ładną działeczk...

  • Działka nad morzem Ustronie Morskie
    1 / 11
    Działka nad morzem Ustronie Morskie

    Warszawa

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Sprzedam działkę ROD Zwarynek - Warszawa Janowiecka

    Warszawa

    • 50 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD ZWARYNEK, przy ul. Janowieckiej 14, Elsnerów, Warszawa. Działka o powierzchni 300m2 z drewnianym domkiem z altaną - 30m2. Domek składa...

  • Działka Warszawa Praga Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 300 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zabudowana domem do wyburzenia lub rozbudowy znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania umożliwiającym budowę budynku wielorodzinnego z usługami LINK DO OFE...

  • Działka Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną w ścisłym centrum Warszawy z przeznaczeniem pod zabudowę biurowo-usługową. Działka posiada wydane WZ wg których dopuszcza się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 122 740 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa nieruchomość położona na granicy Pruszkowa i Piastowa objęta planem zagospodarowania MN32 według którego istnieje możliwość wybudowania 6 budynków w zabudowie szeregowej....

  • Działka Ostrówek

    Ostrówek

    • 270 810 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe położona jest w miejscowości Ostrówek przy ul. Radzymińskiej w gmi...

  • Działka Warszawa Wawer, Międzylesie ul. Juhasów

    Warszawa » Wawer » ul. Juhasów

    • 850 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 1 052 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Wawer! Prezentujemy działkę budowlaną przy jednej z ulic Międzylesia ul. Juhasów. Działka 808m2. o wymiarach/mapka/ Usytuowana przy skrzyżowaniu drogi publicznej i...

  • Działka Warszawa Mokotów, Stegny ul. Bonifacego Św.

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 23 000 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2200m2 położoną na Mokotowie (Stegny). Działka objęta MPZP przewidującym tereny parkingów wielopoziomowych, handlu usług i biur.: 4...

  • Sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ 3 min marszu od nowo budowanej Stacji...

    Warszawa

    • 2 000 000 zł cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 549 m2, położoną w bardzo cichym sąsiedztwie w zabudowie jednorodzinnej, 3 min marszu od nowo wybudowanej Stacji "Metro Zacisze"....

  • 1 / 3
    Działka Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Kołobrzeska

    • 6 400 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni całkowitej 9800 m2. Nieruchomość z dobrym dojazdem...

  • Przytulny domek letniskowy na działce ROD - Warszawa - Góra Kalwa...

    Góra Kalwaria

    • 95 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD z w pełni wyposażonym domkiem letniskowym. Działka o powierzchni 300m2 – położona na terenie ROD Malinka w Górze Kalwarii ok. 30 kilometrów od...

  • Działka budowlana Nadarzyn Rusiec
    1 / 5
    Działka budowlana Nadarzyn Rusiec

    Nadarzyn

    • 711 900 zł cena
    • 1 582 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 1582 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zl/m2. Prostokątna 45x36 m, pierwsza linia zabudowy od oświetlonej, asfaltowej ulicy,...

  • Działka budowlana Nadarzyn Rusiec
    1 / 5
    Działka budowlana Nadarzyn Rusiec

    Nadarzyn

    • 611 100 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 1358 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zl/m2, w kształcie trapezu o wym. 45x49x49x19 m, czwarta linia zabudowy od oświetlonej...

  • Działka Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 36 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedazy dzialkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowe wielorodzinna. Teren objety miejscowym Planem Zagospodarowania Wszystkie media Orientacyjny PUM 9000...

  • 1 / 4
    Działka ROD | Warszawa-Bemowo | 400m2

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD „Koło III” o powierzchni 400m2 (ul. Dywizjonu 303 4, Warszawa - PZD Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy im. Aleksandry Piłsudskiej w Warszawie)...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł